Étkezés

Vacsora 325 Ft 163 Ft
Összesen 864 Ft 432 Ft

Iskolai étkezési tájékoztató

A nem bentlakásos tanulók számára ebéd rendelésre van lehetősg az iskola titkárságán. Az étkezést szülő által kitöltött és aláírt igénylőlapon szükséges megrendelni. A kedvezményre jogosító érvényes dokumentumokat az igénylőlaphoz mellékelni szükséges!

Befizetés napja: minden hónap 22-25-ig, 7:30 - 14:30-ig.
Pótbefizetés lehetősége biztosított.
A 8.30-ig történő befizetés esetén, már másnaptól lehet ebédelni, a későbbi időpontban igényelt étkezés, csak a befizetés utáni 2.naptól biztosított.
Június havi befizetendő napok száma: 9 nap.

Kollégiumi étkezési tájékoztató

A kollégiumi tanulók számára reggeli, ebéd és vacsora renderélésre van lehetőségük.

Étkezést minden hétfőn és kedden 7:00 - 15:40 között a kollégiumi tikárságon lehet befizetni.

A 9 óráig történő befizetés esetén már másnaptól tudunk étkezést biztosítani, míg a 9 óra után történő befizetések esetében legkorábban a befizetés utáni 2. naptól.

Étlap heti frissítéssel a konyhán megtekinthető.