Tollaslabda Diákolimpia

Horváth Bence, a BKSZC Weiss Manfréd Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumának 9.V osztályos tanulója részt vett a Budapesti Tollaslabdázók Szövetsége által megrendezett TOLLASLABDA DIÁKOLIMPIÁN (2017/2018. tanév KÖRZETI KVALIFIKÁCIÓS, DÉL-PEST RÉGIÓ). A ,,Műanyag-B” kategória, fiú egyes, 5. korcsoportjában indult.

A versenyt 2018.02.10-én a Magyar Gyula Kertészeti Szakgimnázium csarnokában rendezték meg. Lebonyolítása négy pályán történt. Körmérkőzések voltak, mindenki négy meccset játszott a korcsoportjából. Bence mind a négy meccsét megnyerte, így első helyezést ért el. Ennek az eredménynek köszönhetően továbbjutott a 2018.02.24-én megrendezésre kerülő megyei döntőbe. Reméljük, ott is ehhez hasonló eredményt tud majd elérni, hogy bejusson az ORSZÁGOS DÖNTŐBE, ezzel is öregbítve az iskola hírnevét.