Tantestületi Karácsony 2016

Meghitt hangulatban telt a pedagógusok, BKSZC dolgozók és az iskola technikai dolgozóinak karácsonyi ünnepe.

A Weiss-es diákok műsorával kezdődött az ünnepi délután. A két műsorvezető Mező Melinda és Újvári Balázs köszöntötte a megjelenteket. Majd Füleki Virág 6. osztályos tanuló hegedűjátékát hallhattuk. Következett egy remek modern köntösbe bújtatott tánc, a karácsony hangulatához illő zenével. Előadták: Hajdu Eszter, Bereczky Csenge, Kiss Enikő, Lugosi Márk, Vadász Ronald és Farkas Károly. Ezután meghallgattuk Lugosi Márk előadásában Ady Endre Karácsony című versét, melyhez Dudás Ramón tanár úr játszott zenei kíséretet szintetizátoron. A diákok műsorának zárásaként az összes szereplő Ramón tanár úr zenei kíséretével elénekelte a Mennyből az angyal kezdetű éneket.

Ezek után következett Herczeg Mária igazgató asszony ünnepi beszéde és video összeállítása Jézus születéséről. Majd a 2016-os év során nyugdíjba vonult kollégák búcsúztatására került sor. A műsor zárásaként Valló Péter főigazgató úr beszédét hallhattuk.

Végezetül finom ebéd koronázta meg az ünnepi hangulatot, amely teret engedett kellemes beszélgetéseknek is.

Képtár...