Qualitas Kupa

6. Eötvös Lóránd Szakközépiskolája és Szakiskolája

Csapatunk eredményei:

Weiss - Trefort: 0:0
Ezen a mérkőzésen jobbak voltunk, sajnos a helyzetek kimaradtak.

Erzsébet Királyné Szépészeti SZKI - Weiss: 2:1
Gól: Kovács Péter
Egy kétperces rövidzárlat megpecsételte a mérkőzés sorsát az egyenlő erők küzdelmében.

Qualitas - Weiss: 2:0
A mezőny legképzettebb csapata ellen nagyon sokáig szépen tartottuk magunkat, egy szerintünk igazságtalan bírói ítélet eldöntötte a mérkőzést, amire hamar megkaptuk a második gólt is.

Összefoglaló:

Az iskolánk legjobb képességű labdarúgóinak többsége végzett, vagy most érettségizik, ezért egy teljesen új, fiatal csapat felépítésébe fogtunk. Célunk a rutinszerzés, a tartás megőrzése, fegyelmezett csapatjáték és a tisztes helytállás volt. Ennek a fiúk teljes mértékben megfeleltek a jobbára 2-3 évvel idősebb tanulók ellen.

Kiemelten: Végh Krisztián, Halászi Dominik, Kovács Péter

A csapat névsora: Kovács Péter, Végh Krisztián, Farsang Dominik, Halászi Dominik, Döbröczöni Csaba,Kovács Gergő, Varga Gergő, 9.R osztályos tanulók - valamint Erdős András (egy tanár pályára lépése engedélyezett volt).