Kihívás Napja 2016.

Az idei tanévben, a kihívás napja alkalmából, a BRFK Bűnmegelőzési Osztály munkatársai által megrendezésre került egy csapatverseny. A versenyen fővárosi iskolák vehettek részt, amelyen iskolánk is képviseltette magát egy 6 fős csapattal.

A versenyen a tanulók fizikai és szellemi felkészültségére is szükség volt. Egy rendőrséggel, bűnmegelőzéssel kapcsolatos kvíz feladat megoldása után akadályversenyben, vízi mentésben, lövészetben kellett teljesíteniük.
Csapatunk ugyan most nem ért el dobogós helyezést, de kitartóan, lelkesen teljesítették az egyes „pályákat”. A napsütéses idő is hozzájárult ahhoz, hogy a verseny jó hangulatban telt, és a tanulók valóban csapatként küzdöttek.

A csapat tagjai: Döbröczöni Csaba, Herczeg Zoltán, Halászi Dominik, Fodor Gergő, Nagy Zalán, Rózsa Péter 9. R. osztályos tanulók
Felkészítő tanárok: Erdős András, Balogh Beáta
Fénképeink a képtárban...