IBM AIS felmérés

Az IBM Hungary Aviation Industry Services idén is elindítja sikeres tehetséggondozó programját. Lehetőséget biztosít a programba való bekerüléshez iskolánk informatika szakmacsoportos oktatásában most érettségi/OKJ vizsgázó, illetve korábbi évfolyamokon végzett tanulóink számára.

Elkötelezett, tehetséges fiatalokat keresnek, különböző kezdő IT pozíciókba. Június 8-án, szerdán 10 órakor szeretettel várunk minden érdeklődőt a kiválasztás első fordulóján.

Ez lesz az ötödik év, amikor végzős, informatikai ismeretekkel már rendelkező tehetséges diákokat vesznek fel, ahol egyedi képzési program elvégzése után az üzemeltetési központ dolgozóiként komoly szakmai karrier elé nézhetnek diákjaink.

Az elmúlt években összesen 67 diákot vettek fel, így sokan közülük már nagy tudású rendszermérnökként komoly beosztásban dolgoznak az IBM-nél.