Haditorna verseny

Magyar Honvédség 2015/2016 tanévi „Honvédelmi Kötelék” Haditorna verseny

A Honvédelmi Minisztérium a 2015/2016-os tanév októberében is meghirdette a „Honvédelmi Kötelék” Haditorna versenyt, amelyen iskolánkat két csapat képviselte.

A verseny célja, hogy a honvédelem ügyét népszerűsítése a sport eszközeivel, a fiatalok készségeit, fizikai képességeit fejlessze, valamint lehetőséget nyújtson a tanulóknak a honvédelemhez kapcsolódó sporttevékenységek kipróbálására, felkészültségük összemérésére.

A helyszín a szentendrei Magyar Honvédség Altiszti Akadémia területe volt.

A hideg, esős idő ellenére csapataink kiválóan helytálltak, bátran és elszántan küzdöttek ellenfeleikkel. Diákjainknak ugyan most nem sikerült dobogós helyezést elérnünk, de immár – a hagyománynak tekinthető – harmadik alkalommal is büszkén és méltón képviselték iskolájukat.

Csapataink:

• 9.r osztály (Herczeg Zoltán, Halászi Dominik, Nagy Zalán, Rózsa Péter)
  • 12.cd osztály (Benkő Zénó, Farkas Bence, Óvári Richárd, Michalczowski Norbert)

Felkészítő tanárok:

• Baginé Kovács Katalin