CS 1.6 LAN-verseny 2016

11. alkalommal került megrendezésre az év egyik legizgalmasabb és legnagyszabásúbb versenye iskolánkban. 60 számítógépen 5 fős csapatok mérhették össze taktikai és ügyességi képességeiket a klasszikusnak számító Counter Strike 1.6 verziójával. A kora délutáni versenyen 4 óra állt a csapatok rendelkezésére, míg az éjszakai nagyobb versenyen este 6-tól másnap hajnalig folyt a küzdelem.

A versenyekre hamar beteltek a helyek. Az esti verseny már nem kieséses volt, több szálon futottak a fordulók. A döntőre a reggeli órákban került sor. A dobogós helyezetteket az alábbi táblázat mutatja. Gratulálunk nekik! A helytállók érmet, oklevelet, az első helyen végzett csapat kupát kapott, de legfőképp a dicsőséget.

Ezúttal is szeretnénk megköszönni Zuigéber Attilának a verseny technikai lebonyolítását és a szerverkonfigurációt, valamint a versenyző diákoknak a helyes magatartást, ami mindig hozzájárul a versenyek töretlen sikeréhez. Köszönet illeti Koreczky Kriszta rendszergazdát és a keze alá dolgozó tanulókat a terem berendezéséért, amely nem volt kis munka. A rendszergazda segítői voltak: Kendrei Zsolt, Marinkás Norbert, Kővári István, Hliva Dénes, Szalay Norbert, Varga Attila, Varga Krisztián. A verseny szervezésében és lebonyolításában részt vett tanárok: Bak Zsuzsa, Kreisz Róbert, Dulácska László. Találkozunk jövőre! Flash-be ne nézzetek!

Helyezés Csapatnév Csapattag
I. Golden Kappa Kánya Ruben