Péchy Blanka Emlékverseny díjazottjai

A "Beszélni nehéz!" körök 29. Péchy Blanka Emlékversenyén, amelyet a Gundel Károy Szakképző iskolában tartottak a "Beszélni nehéz!" jelölési versenyen Rácz Alekszandra 2. helyezést ért el! A vers- és prózamondó versenyen Kovács Renáta 3. lett! Mindkét tanulónak szívből gratulálunk. A jelölési versenyen iskolánkból még indult Eke Nikoletta, aki nagyon szépen szerepelt: mindössze egy ponttal maradt le a dobogóról.

Nagyon szép a teljesítményük, hisz egy országos megmérettetésről szólt, nem beszélve arról, hogy nagyon sok gimnáziumi tanulóval mérték össze tudásukat.

Kisfilm pályázat Szabó Magda emlékére

Egri Szilárd, 10.x osztályos tanuló a debreceni Ady Endre Gimnázium országos, Szabó Magda születésének 100. évfordulójára rendezett pályázatán kisfilm kategóriában 3. helyezést ért el Szabó Magda életéről készített összeállításával. Az országból több helyről részt vettek diákok a pályázaton, az iskolánkat és Budapestet Szilárd egyedül képviselte.
Felkészítő tanára Fráter Zsuzsanna.