Lezárult iskolánk ERASMUS+ KA1 projektje

Nemzeti Irodánk, a Tempus Közalapítvány 2015 tavaszán értesített bennünket, hogy pályázatunkat elfogadták, támogatásra méltónak ítélték. Így összesen 24 diákunk 1-1 kísérővel és 18 szaktanárunk kapott lehetőséget arra, hogy szakmai gyakorlaton, illetve tanulmányúton vehessen részt 3 külföldi partnerünknél.

Közösségi szolgálat 2016-17. tanéves beszámolója

Események és eredmények

• A felsős diákok közösségi szolgálati részvétele a gólyatáborban, a gólyanapon, a karácsonyi készülődésben, a húsvét előtti programban, vagy az ünnepségek és versenyek jelentős részében, pl. szalagavató és LAN party, ballagás, stb.
    Ebből lehetne még több jövőre, a Centrum szervezte nagy rendezvényeken is segédkezhetnénk.
  • Folytatódott Száraz Anna rajztanárnővel a sikeres IKSZ kerítésfestési projekt.
  • Kilencedikes diákjaink vettek részt az érdi sportaréna kiürítési gyakorlatával egybe kötött IKSZ programján ősszel.