Igaz László

Életének 60. évében, hosszú, súlyos betegség után elhunyt Igaz László Péter kollégánk.

Pályafutását a hadseregnél kezdte, a Szolnoki Repülőtiszti Műszaki Főiskolán végzett. Tartalékos állományba kerülése után polgári munkájának is a műszaki világot választotta, és a Budapesti Műszaki Egyetemen gépészmérnöki végzettséget szerzett.

DÖK nap a WEISS-ben!

Hagyományainkhoz híven, évről-évre megrendezésre kerül a diákönkormányzati nap iskolánkban. Idén rendhagyó módon több érdekes program látott napvilágot.

Qualitas Kupa

Második alkalommal vettünk részt ezen a középiskolás kupán, ahol igazolt labdarúgók is játszhattak. Idén már nyolc csapat lépett pályára ezen az igen színvonalas tornán. Csapatunk volt a legfiatalabb a mezőnyben. A szabályok szerint egy tanár is szerepelhetett a csapatban, nálunk ez Erdős András tanár úr volt.

Három 0:0 ás döntetlen után (a végső győztes Pogány Frigyes SZKI ellen is 0:0-át értünk el) az utolsó helyosztó mérkőzésen 2:0-ra kikaptunk, így végül a 6. helyezést szereztük meg. A fiúk maximálisan helyt álltak.

Éremeső a kollégiumi atlétikai versenyen!

2017. 04. 25-én rendezték a budapesti kollégiumok atlétikai versenyét. Kollégiumunk 9 fővel vett részt a rendezvényen és nem kis túlzással minden érmet elhoztunk.

100 méter síkfutásban „utcahosszal” nyert a tavalyi bajnok és ezzel megvédte címét Kovács Péter, a sprintszámban indult még Halászi Dominik, aki az értékes bronz medált akaszthatta a nyakába, a hatos döntő résztvevője volt még Herceg Zoltán is, Ő az 5. helyen ért célba. Mind a hárman a 10.R osztály tanulói! Az ifjú titán Körtvélyesi Mátyás, (9.JF) nem került döntőbe, de futása biztató volt a jövőre nézve!