Szalagavató bál 2016

Az idei Szalagavató Bál (2016. december 9.) az előző évekhez hasonlóan látványosra és ünnepélyesre sikerült. A végzős osztályok bevonulása után a bálkirály Minárovics Normann és a bálkirálynő Eke Nikolett nyitották meg a rendezvényt.

Mézeskalács sütés

Iskolánkban idén decemberben is volt egy nap, amikor finom édes illatok lengték be az épületet.

CS 1.6 LAN-verseny 2016

11. alkalommal került megrendezésre az év egyik legizgalmasabb és legnagyszabásúbb versenye iskolánkban. 60 számítógépen 5 fős csapatok mérhették össze taktikai és ügyességi képességeiket a klasszikusnak számító Counter Strike 1.6 verziójával. A kora délutáni versenyen 4 óra állt a csapatok rendelkezésére, míg az éjszakai nagyobb versenyen este 6-tól másnap hajnalig folyt a küzdelem.

Séta a szigeten

Puha Ferenc képzőművészt köszönthettük abból az ünnepi alkalomból, hogy iskolánknak ajándékozta a Séta a szigeten 2002-ben készült kitűnő olajképét.