Bevezetés a hivatali ügyintézés menetébe

Az adótudatosság fontosságát szem előtt tartva a Nemzeti Adó- és Vámhivatal kiemelten fontosnak tartja a pályakezdés előtt álló fiatalok megszólítását. A Hivatal munkatársai fontosnak tartják, hogy a végzős diákok önállóan és magabiztosan kezeljék hivatali ügyeiket.

Kihívás Napja 2016.

Az idei tanévben, a kihívás napja alkalmából, a BRFK Bűnmegelőzési Osztály munkatársai által megrendezésre került egy csapatverseny. A versenyen fővárosi iskolák vehettek részt, amelyen iskolánk is képviseltette magát egy 6 fős csapattal.

Qualitas Kupa

Az iskolánk legjobb képességű labdarúgóinak többsége végzett, vagy most érettségizik, ezért egy teljesen új, fiatal csapat felépítésébe fogtunk. Célunk a rutinszerzés, a tartás megőrzése, fegyelmezett csapatjáték és a tisztes helytállás volt. Ennek a fiúk teljes mértékben megfeleltek a jobbára 2-3 évvel idősebb tanulók ellen.