Külföldi szakmai gyakorlatok: IVT-1069

4 csoport + 2 helyszín + 3 kísérő = 20 eredményes szakmai gyakorlat

Határtalanul: Erdély-Csepel

Testvériskolánknál, az erdélyi Fogarassy Mihály Műszaki Líceumban jártunk főként elektrotechnikai és elektronikai szakmacsoportos diákokkal áprilisban. A szakmai programokon kívül vendéglátóink számos kulturális programot szerveztek számunkra. Tanulóink megismerték Gyergyószentmiklóst és környékét... székely túránkon meglátogattuk a parajdi sóbányát, melynek tárnái légúti betegségek gyógyhelyei. A föld mélyén még játszótér és templom is található.

NAVIGA VB 2015.

Az élethű hajómodellek világbajnokságát hazánk másodszor rendezheti meg, amely 14 ország több mint 300 hajójának részvételével zajlik a Nógrád megyei Bánkon.

A szervezést iskolánk, a Weiss Manfréd Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium modellező szakosztálya mellett a Magyar Modellező Szövetség, valamint a TIT Hajózástörténeti, Modellező és Hagyományőrző Egyesület látja el.