Felvétel 20/21

Felvételi naptár A felvételi eljárás fontosabb időpontjai.

Iskolánk nyilvánosságra hozza a felvételi tájékoztatóját.
Az általános felvételi eljárás kezdete.
Rendészet és honvédelem ágazati felvételhez fizikai állóképességi és pszichológiai felmérés 15:00
Iskolánk nyilvánosságra hozza az ideiglenes felvételi jegyzéket.
A tanulói adatlapok módosításának lehetősége az általános iskolában.
Iskolánk megküldi a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak.
A még szabad férőhelyek függvényében rendkívüli felvételi eljárást hirdetünk.
Beiratkozás az iskolánkba.

Ideiglenes felvételi jegyzék

Ha a szakképzést választod, nem kell elhelyezkedési nehézségektől tartanod, hiszen a technikusok és a mesteremberek iránt folyamatosan nagy a kereslet. Ha mestere szeretnél lenni egy szakmának, javasoljuk a szakképző iskolát, ha magasabb szintű tudást szeretnél, akkor a technikumban találod meg a jövőd.

A megszerezhető technikusi szakképzettség középvezetői szintű ismereteket biztosít, az ötéves képzés egyesíti a gimnázium és a szakmatanulás előnyeit. A szakképző iskola három éves, itt képezzük a szakmák mestereit. Az ágazati ismereteket adó első év után történik a szakmaválasztás.

Jelentkezési adatok 9. évfolyamra

Kitöltési segédlet: az általános iskolában kapott pályaválasztási lapra az alábbiakat kell írni:

OM azonosító: 203032
Telephely kód: 016
Valamint a választott képzés tanulmányi terület kódját ( * lásd alább, a szakmánál)

Felvételi

A felvételi rangsorban a tanulmányi átlagot vesszük figyelembe, ezért a jelentkezőknek nem szükséges felvételizni, az alábbiakat kivéve:

Letölthető tájékoztató [pdf]

Tájékoztató kiadvány 2019.